Skład

Prowadzący

Anna Żaczek

Ania swoją przygodę z muzyką zaczęła jako 7-letnia dziewczynka, gdy za namową jednego z nauczycieli, rodzice wysłali ją na egzaminy wstępne do szkoły muzycznej. W szkolnym chórze występowała jako solistka w wieku lat 11-tu, startując wraz z nim w konkursach. W 1999 roku ukończyła z wyróżnieniem Państwową Szkołę Muzyczną I st. Im. Henryka Wieniawskiego w klasie fortepianu prof. Beaty Niepiekło. Różne okoliczności sprawiły, że niedługo po rozpoczęciu nauki, musiała przerwać uczęszczanie do Szkoły II st. Im. J. Elsnera, gdzie z dobrą lokatą dostała się do klasy organów. Po kilkuletniej przerwie w edukacji muzycznej, w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Czackiego w Warszawie poznała i zaangażowała się w tradycyjny Festiwal Teatralny, gdzie wykonywała, komponowała i aranżowała muzykę do spektakli oraz oprawę muzyczną Festiwalu. W Liceum dowiedziała się również o możliwości udziału wraz z innymi uczniami Szkoły w warsztatach wokalnych w Krakowie… Był 2003 rok, a warsztaty wokalne okazały się być V Warsztatami Gospel w Krakowie. Po nich zmieniło się wszystko! Były kolejne warsztaty gospel – Lublin, Warszawa, znów Kraków, itd. Już w 2004 roku została doceniona przez prowadzących Warsaw Gospel Days – Susan Harriott oraz Alberta Campos, mogąc zadebiutować w duecie w trakcie koncertu finałowego Festiwalu. Na warsztatach poznała mnóstwo wspaniałych ludzi… W 2005 roku, w trakcie kolejnych Warsaw Gospel Days podszedł do niej pewny siebie młody mężczyzna i wprost zaproponował założenie chóru gospel – to był Kamil!Potem sprawy potoczyły się szybko… :) Ania poza muzyką gospel przepada za: aranżowaniem wokalnym (nie tylko chórów i nie tylko gospel), żeglowaniem na STS Fryderyku Chopinie, jazdą samochodami (w sensie prowadzenia ;)) oraz dobrą włoską kuchnią. Z wykształcenia niemal lingwistka i finansistka. Pracuje jako audytor finansowy oraz dyrygent chóru rozrywkowego przy Ośrodku Kultury Ochoty. Prowadziła szereg warsztatów gospel w Polsce. W Sound’n’Grace odpowiedzialna za większą część technicznych aspektów różnych przedsięwzięć. Wspólnie z Kamilem zajmuje się kierownictwem muzycznym i aranżami.

Kamil Mokrzycki

Kamil swoją przygodę z muzyką rozpoczął jako chłopiec śpiewając w zespole kościelnym. Kontynuował ją w liceum, gdzie śpiewał w chórze Tutti Cantamus koncertując w Polsce i w Europie. W liceum pobierał prywatne lekcje emisji głosu... w konsekwencji zdał z pierwszą lokatą do szkoły  muzycznej II stopnia,  do klasy  śpiewu solowego. W 2009 roku podczas prawie rocznego pobytu w Londynie ukończył kurs muzyczny master class w London Community Gospel Choir w klasie Daniela Thomasa oraz kurs wokalny w londyńskiej szkole The Institute of Contemporary Music Performance pod okiem Barbary Amoakohene. Brał także udział w wielu warsztatach gospel w całej Polsce. Od 6 lat współtworzy wydarzenie o nazwie muzyczna Majsternia, czyli warsztaty muzyczne na Białorusi w których  co roku bierze udział około 300 osób. Ponadto Kamil miał możliwość współpracować i występować z wieloma wspaniałymi muzykami, m.in. z: Natalią Niemen, Dorotą Miśkiewicz, Basią Włodarską, Mietkiem Szcześniakiem, MateO, Wiolą Brzezińską, Marcinem Pospieszalskim, Idą Zalewską-Malek, Moniką Urlik, Olgą Woźniak oraz grupą NuSoulCity. Brał także udział w wielu koncertach: 2003 - koncert dla TVP pt. "Cud Eucharystii" w Teatrze 2007 -  Oratorium Gorzkie Żale, również dla TVP.Od 2005 roku wspólnie z Anią Żaczek prowadzi chór gospel Sound'n'Grace. Od listopada 2010 roku, również z Anią Żaczek, w Ośrodku Kultury Ochoty prowadzi chór rozrywkowy. Kamil niezwykle angażuje się we wszystko co robi, chór S'n'G to dla niego nie tylko przyjemność ze wspólnego śpiewania i występowania ale też praca i obowiązek. W pracy od innych wymaga dużo ale od siebie najwięcej. W muzyce najważniejsza jest dla niego szczerość i emocje. Na co dzień zajmuje się tym co w danej chwili jest dla niego najważniejsze.

Alt

Agnieszka Choromańska

Muzyką interesuje się od trzeciego roku życia, kiedy pod bacznym okiem ojca zaśpiewała pierwszą piosenkę pt; „Przybyli ułani pod okienko”. W 2001 r. ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I Stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Warszawie w klasie fortepianu u prof. Marty Kamińskiej-Pawłowskiej a w latach 2001-2002 uczyła się gry na perkusji w Państwowej Szkole Muzycznej II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Jej ulubieni artyści to Whitney Houston, Alicia Keys, Michael Jackson i Kayah. Do wyjątkowych utworów zalicza między innymi piosenkę Whitney Houston 'I have nothing'. Poza muzyką doktoryzuje się w dziedzinie ochrony środowiska, pielęgnuje przyjaźnie i goni za prawdziwym szczęściem. Do Sound’n’Grace dołączyła po roku istnienia grupy, a z dyrygentką przyjaźni się od wczesnych lat podstawówki. Nie potrafi dobrowolnie zrezygnować z żadnej próby. W zespole znalazła jednych z najlepszych przyjaciół. 

Aleksandra Januszkiewicz

W gronie S'n'G Ola jest prawdziwą Panią naukowiec - absolwentką Biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień można ją spotkać w Zakładzie Bakteriologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny (NIZP-PZH), gdzie zajmuje się groźnymi dla ludzkiego zdrowia bakteriami, które są tematem wykonywanej przez nią pracy doktorskiej. Mimo, iż bakterie pochłaniają bardzo dużo jej czasu, zawsze znajduje chwilkę by oddać się swojej drugiej pasji jaką jest śpiewanie. I tak w każdej wolnej chwili Ola śpiewem  umila czas swojemu mężowi i całej swojej rodzinie. Oprócz muzyki Ola uwielbia latynowskie rytmy, jazdę na nartach oraz dobrą książkę. Wokalistką S'n'G jest od 2007.

Aleksandra Urbańska - Deres

Zainteresowanie muzyką Ola wyniosła z domu. Od najmłodszych lat śpiewała przy każdej możliwej okazji, akompaniując sobie przy tym na gitarze. W gospel zakochała się w 2001 podczas - pierwszych dla Niej - warsztatów krakowskich. I tak się zaczęło. Wielokrotne wyjazdy, w których uczestniczyli uczniowie liceum im. T.Czackiego zaowocowały znajomością z Anią Żaczek, a później zaproszeniem do nowo tworzonego zespołu Sound’n’Grace.  Ola z wykształcenia jest lekarzem weterynarii. Na co dzień opiekuje się czworonożnymi przyjaciółmi, którzy odwzajemniają się jej radosnym merdaniem ogonem lub mruczeniem do ucha. W wolnych chwilach spędza czas z najbliższymi, czyta książki, a gdy tylko robi się ciepło wyrusza na górskie szlaki. 

Aleksandra Węglewicz

Śpiewa odkąd pamięta... lecz jej pierwszy profesjonalny występ - przed niezliczoną publicznością siedleckiego kina Centrum - odbył się gdy miała 5 lat. Był to konkurs "Piosenka o zdrowiu". Ola (z bardzo dobrymi wynikami!) ukończyła w Siedlcach wszelkie szkoły, które potrzebne są, aby rozpocząć studia. Obecnie jest studentką III roku na kierunku Psychology in English w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.  Jednocześnie uczy się śpiewu u pani Izy Zając na kierunku wokalistyka jazzowa w Policealnym Studium Jazzu im. H. Majewskiego. Przydatnym epizodem w życiu Oli była nauka w Szkole Muzycznej w latach 1997-2002. Ukończyła I stopień Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu. Zdecydowanie najlepiej czuje się wśród rytmów r&b, soul czy gospel. Bardzo docenia i podziwia szeroko pojęty gatunek pt. jazz. Nie stroni również od wszelkich innych gatunków muzycznych, np. rock, klasyka, pop.  Inne pasje to taniec, dziennikarstwo i "dobra książka" ;) Z S'n'G związana od 2009 r.

Angela Childs

Angela dołączyła do chóru po przyjeździe z Kanady, gdzie rozwijała swoją pasję do muzyki od najmłodszych lat (prawdopodobnie zaczęła śpiewać zanim nawet nauczyła się mówić). Szukając przygód przybyła do egzotycznej Polski, gdzie uczy w szkole podstawowej za dnia, nocami zaś śpiewa ospel. Jej inspiracje muzyczne to Stevie Wonder, Tom Petty a także musicale brodwayowskie. Angela jest zakochana w Sound'n'Grace od chwili wstąpienia do chóru w 2007 r.

Hanna Dmochowska

Przygoda z muzyką zaczęła się dla Hani od Szkoły Muzycznej I stopnia przy ulicy Wiktorskiej w Warszawie, gdzie ukończyła dwie pierwsze klasy skrzypiec. Kontynuacja nastąpiła dopiero w liceum, kiedy zaczęła śpiewać w chórze przykościelnym, z którym była związana przez następne 10 lat. Dzięki chórowi miała możliwość wystąpienia na scenach Teatru Wielkiego u boku takich artystów jak Anna Maria Jopek, czy Mieczysław Szcześniak.  W 2006 r. została zaproszona na jedną z pierwszych prób Sound'n'Grace. Wtedy to została zarażona muzyką gospel. Do dzisiaj nie wyobraża sobie bez niej życia. Oprócz muzyki kocha również żeglarstwo i narciarstwo. Z wykształcenia jest ekonomistką i pracuje w departamencie finansowym firmy ubezpieczeniowej.

Justyna Ostrowska

Muzyka od zawsze była jej wielką pasją. Zaczynała od występów w gronie rodzinnym i na szkolnych akademiach. Potem przyszedł czas na profesjonalne koncerty. W roku 2000 ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. W latach 2000-2004 śpiewała w kieleckim zespole wokalno-instrumentalnym „Wołosatki”, z którym koncertowała w Polsce i za granicą. Z wykształcenia jest germanistką i italianistką, ukończyła studia na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego.  Jej ulubione gatunki muzyczne to gospel, soul, funk. Inspiruje ją twórczość takich gwiazd jak Kirk Franklin, Fred Hammond, Erykah Badu, Jill Scott. Ale czasem lubi oderwać się na chwilę od czarnych rytmów i posłuchać takich zespołów jak Coldplay czy Muse. Oprócz muzyki pasjonują ją przede wszystkim języki obce i włoska literatura.  W Sound’n‘Grace śpiewa prawie od samego początku, czyli od 2006 roku. I jest z tego niesamowicie dumna!

Paulina Januszkiewicz

Gdy Paulina rozpoczęła swoją 6-letnią edukację w ognisku muzycznym w klasie fortepianu, zauważyła, że potrafi wydobyć piękne dźwięki nie tylko z instrumentu ale również z siebie. Do śpiewania zainspirował ją młody wokalista Kuba Badach (którego słucha do dziś).  Paulina jest tegoroczną (2011) maturzystką z niecierpliwością czekającą na wyniki rekrutacji na studia. Jednak jej plany na życie zmieniają się z minuty na minutę. Muzyka towarzyszy jej w życiu cały czas. Najchętniej słucha muzyki r&b, soul, pop, a czasem sięga po płyty w klimatach jazzu. Jej ulubieni artyści to Incognito, Moloko, Beyonce, Jamie Cullum. Poza muzyką Paulina chętnie szyje na maszynie... jej drugą wielką pasją jest moda.

Zuzanna Janczak

W latach 1994-2000 uczyła się w szkole muzycznej I stopnia w Warszawie, w klasie skrzypiec. Jest w trakcie studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, kierunek lekarski. Inspiracje Zuzi to muzyka musicalowa, a także wszelkie 'czarne rytmy'. Jednym z najbardziej cenionych przez nią artystów jest Michael Jackson. Oprócz muzyki Zuzia uwielbia taniec. Eksperymentuje także z rękodziełem (m.in. biżuteria). Z Sound'n'Grace jest od pierwszej próby!

Marta Gałęzka

Marta urodziła się w Kaliszu, jednak chęć poznawania świata nie pozwoliła Jej długo usiedzieć w domu. W poszukiwaniu wiedzy i muzycznych inspiracjii podróżowała po całym kraju, aż w końcu dotarła do Warszawy. Tu zdobyła dyplom magistra filologii angielskiej i nie spocznie póki nie zdobędzie kolejnego - z muzykologii. Nie lubi ograniczeń więc nie chce określać ulubionego gatunku czy wykonawcy - choć istnieje grono artystów bliższych Jej sercu. Do chóru trafiła jako tymczasowa zastępczyni ale teraz jest już altem na 'pełen etat'.

Sopran

Agata Kosińska

Jej kariera muzyczna zaczęła się od niezdanych egzaminów do szkoły muzycznej… ale to jej nie zraziło! Śpiewa odkąd pamięta, szczególnie podczas spacerów i w autobusie. Słucha wszystkiego, co dobre. Chętnie wraca do muzyki klasycznej, bo od niej się wszystko zaczęło.  Z wykształcenia socjolog, z zamiłowania żeglarz i kierowca. Od niedawna jej wielka miłość stał się Śląsk i Czechy. Z Sound'n'Grace związana od najpierwszego początku, czyli od 2005 roku.

Anna Maria Juźwin

Studiuje wiedzę o teatrze, dziennikarstwo oraz Filologię Romańską.  Skończyła Państwowa Szkołę Cyrkową na specjalizacji trapez. Tańczy taniec współczesny i jazz. Śpiewu, tańca i stepu uczyła się w Szkole Musicalowej przy Stołecznym Teatrze Roma. Od 2008 r. śpiewa w zespole jazzowym Jazz City Choir.  W S’n’G jest od 2007 r. 

Dorota Wrona

Muzyka jest jej największą pasją. Od najmłodszych lat uczyła się śpiewu w swoim rodzinnym mieście, w Pulawach. Obecnie studiuje medycynę w Warszawie, ale nadal znajduje czas, aby kształcić i rozwijać się w sferze muzycznej. Uczestniczyła w wielu warsztatach i festiwalach muzycznych, m.in. FAMA, gdzie zdobyła wyróżnienie jako wokalistka. Inspiruje ją głównie muzyka jazzowa. Ceni artystów takich jak Ella Fitzgerald, Shirley Horn, John Coltrane i wielu innych. Świetnie odnajduje się także w gatunkach takich jak soul, funk, pop. Poza muzyką najwięcej radości sprawiają jej wypady w góry.

Marta 'Foka' Podobas

Foka śpiewa od urodzenia. To właśnie wtedy okazało się że jest wysokim sopranem, co starała się udowadniać przy każdej możliwej okazji a szczególnie w autobusie, w pociągu, w parku, na przystanku, w szkole, w sklepie, nocą, o poranku itd. itd. itd… Na scenie zadebiutowała w wieku 5 lat  jako solistka przedszkolnego teatrzyku Piosenki ze Scenki utworem „Mój Kot w Butach”. Od momentu obejrzenia „Zakonnicy w przebraniu” marzyła żeby śpiewać muzykę gospel i pewnego pięknego dnia, dzięki Karolinie Kazoń, jej marzenie się spełniło. Co ciekawsze, trafiła do Sound’n’Grace zaraz po jego założeniu, więc można ją nazwać Sardynowym Dinozaurem. Marta jest świeżo upieczonym (2011 r.) inżynierem z Politechniki Warszawskiej uwielbiającym podróże małe i duże. Do jej ulubionych wypraw należą rodzinne eskapady szalonym VW T2 oraz wypasione wypady Sardynowe, w czasie których występuje najczęściej w roli pilota, poszukując najbardziej emocjonujących tras. Inżynier Foka nie lubi nudy, niezręcznej ciszy i komarów. Cierpi na przewlekły słowotok i uwielbia się śmiać bez końca. Nie znała, nie zna i mimo usilnych starań przyjaciół, prawdopodobnie nigdy nie pozna nutek i zawsze będzie żałować, że Mark Darcy jest jedynie postacią fikcyjną. Muzyka jest dla niej niewyczerpanym bogactwem, które stara się poznawać wciąż na nowo. Ponieważ nie wie jak zakończyć swoją małą autobiografię prosiła, by napisać tylko „tralalalalaaalaaa”… oczywiście sopranem!

Marta Zubilewicz-Ambroziewicz

Jako małe dziecko uczęszczała na lekcje gry na pianie. W 2010 ukończyła szkołę wokalną im. Jerzego Wasowskiego w Warszawie. Aktualnie (2011 r.) studiuje na Akademii Muzycznej w Gdańsku na wokalistyce jazzowej.  Czasem gra akustyczne koncerty w różnych warszawskich klubokawiarniach. W teraźniejszym czasie zafascynowana muzyką folkową stara się stworzyć własny projekt związany z tym stylem muzycznym. Oprócz muzyki rozwija swoje zainteresowania w szkole charakteryzacji, wizażu i stylizacji. Jest bardzo zafascynowana historią ubioru.  Z chórem Sound'n'Grace śpiewa od 2007 r.

Sylwia Patyna

Śpiewa od 4 roku życia, czyli od momentu kiedy to przypadkiem trafiła do programu muzycznego dla najmłodszych "Do-re-mik" emitowanego w telewizji lokalnej. Od tamtej pory nie rozstaje się z muzyką ani na chwilę.  Przez lata kontynuowała naukę śpiewu w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. W roku 2005 ukończyła szkołę muzyczną I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Kielcach w klasie gitary klasycznej.  Sylwia ma dosyć rozległe zainteresowania muzyczne. Mąż zaraził ją miłością do szeroko pojętej muzyki brytyjskiej, choć jest również ogromną fanką czarnych brzmień r'n'b, soul, funky, jazz i oczywiście gospel. Jej ulubione zespoły to Bela Fleck and the Flecktones i walijska grupa Super Furry Animals.  W 2006 roku Sylwia dołączyła do składu Sound'n'Grace za namową przyjaciółki. 

Zofia Safian

Muzyka, a konkretnie śpiew, towarzyszy Zosi od najmłodszych lat. Mimo, że nie ukończyła żadnej szkoły muzycznej jest to bardzo ważna część jej życia. Prawdopodobnie właśnie dlatego, że wokal zawsze wynikał z pasji a nigdy z obowiązku po dziś dzień śpiewanie sprawia Zosi ogromną frajdę. Zosia ukończyła Italianistkę na Uniwersytecie Warszawskim. Lubi różnorodność. Pociągają ją najróżniejsze klimaty; od folku, muzykę świata przez  klimatyczne gitarowe brzmienia, pop, muzykę elektroniczną aż po czarną muzykę. Wszystko zależy od dnia i nastroju... Zosia interesuje się psychologią, w tym głównie dziecięcą, oraz pedagogika, z którymi to ma do czynienia na co dzień w pracy. Uwielbia podróżować po krajach mniej lub bardziej egzotycznych i fotografować je w całkowicie amatorski sposób.

Justyna Jarzębińska

Śpiew to jej pasja od najmłodszych lat. Urodziła się w Kutnie gdzie skończyła szkołę muzyczna I st w klasie skrzypiec. Szkołę II st. zaczęła w klasie fagotu w Szczecinie, lecz zawsze kochała śpiewać więc obecnie jest studentką wydziału wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współpracowała z wieloma Dj'ami, formacjami branży hip-hop'owej oraz Szczecin Gospel Choir. Uwielbia takie gatunki muzyczne jak soul, hip-hop, jazz.

Tenor

Beata Szymanek

Muzyką interesuje się odkąd pamięta. Od zawsze w wolnych chwilach oddawała się kojącym dźwiękom muzyki i nuciła coś pod nosem. Mając kilkanaście lat trafiła do chóru kościelnego i już wiedziała, że śpiewanie w chórze to jej ulubione zajęcie. Z czasem zaczęła rozwijać swoje umiejętności wokalne pod okiem Pani Profesor uczącej emisji głosu m.in. na  Akademii Muzycznej w Warszawie. Razem z chórem uczestniczyła w wielu wydarzeniach jak np. występny na scenie Teatru Wielkiego, wieloletnie prowadzenie warsztatów muzycznych na Białorusi. Tam też poznała Kamila, który zakładał chór gospel z Anią Żaczek. Beata jest z Sound'n'Grace od samego początku, dzięki temu może obserwować jak rozwijają się wszyscy jego członkowie i wspólnie cieszyć się udziałem w ciekawych projektach. Jej ulubione rytmy to: soul, r&b, muzyka alternatywna. Poza muzyką Beata uwielbia być w ruchu - kocha podróże małe i duże, rozwija swoje pasje sportowe jak np. wspinaczka, żeglarstwo, siatkówka. Bardzo lubi czas spędzony na rozmowach z ludźmi. Zawodowo pomaga ludziom – jest pracownikiem socjalnym.  

Michał Bojarski

W latach 2001-2005 uczeń PSM I s.t w Giżycku, w klasie oboju. Od 2006 kontynuował naukę gry w PSM II st. w Olsztynie aż do 2009 kiedy to wyjechał do Warszawy. Obecnie (2011 r.) student Budownictwa WAT. Słucha głównie muzyki wokalnej-niebanalnej, bogatej w harmonię. Krążkiem, który towarzyszy mu przez całe życie jest soundtrack z bajki 'Król Lew'. Wolny czas wykorzystuje na sport w każdej postaci, szczególnie jednak przeznacza go na siatkówkę oraz pływanie.  Do S'n'G trafił na początku 2010 roku.

Maciej Kowalski

Z muzyką związany od 1989 r. Głos warszawskich chórów; dziecięcego Ziarenko i młodzieżowego Granum. Wychowanek Heleny Reczuch-Grinholc. Ceni muzykę płynącą z serca i kojącą zmysły… niezależnie od gatunku. Szczególnie bliscy są mu Antonio Carlos Jobim, Jamiroquai i Richard Galliano. Poza śpiewem jego pasją są rajdy samochodowe. Z Sound'n'Grace związany od 2008 roku. 

Paweł Sawicki

Od 1996 roku uczy się prywatnie śpiewu, z zawodu jest natomiast organizatorem usług gastronomicznych. Pawła muzyczne inspiracje to przede wszystkim Pink Floyd, Youssou N`dur, pasjonuje się też muzyką klasyczną. Z Sound`n`Grace związany jest od 2006 roku, a Jego pierwszy występ z zespołem to wrzesień 2006 na Warsaw Gospel Days. Poza muzyką uwielbia spędzać czas w podróży i aktywnie wypoczywać. Ulubiony sport Pawłą to piłka nożna, siatkówka i jako widz – skoki narciarskie..

Łukasz Mielko

Śpiewanie po angielsku Łukaszowi idzie całkiem nieźle - może dlatego, że jest laureatem Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej Start To Sing w Warszawie. Jako zdobywca nagrody publiczności na VIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Rzeszów Carpathia Festival powinien przepadać za karpatką, ale od słodyczy zdecydowanie woli śpiewanie. W chórze Sound'n'Grace występuje od niedawna. Swoje umiejętności wokalne rozwijał pod okiem Krystyny Prońko (jazz i muzyka estradowa UMCS) i Moniki Malec-Piotrowskiej (edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej UMCS). Oprócz licznych występów ma na koncie udział w widowisku muzycznym Pieśń z Pieśni Jana Kondraka. Najlepiej czuje się w repertuarze z gatunku muzyki rozrywkowej, funky, pop, soul, nie zamyka się jednak na inne style muzyczne. Na co dzień ze słuchawek sączy się muzyka alternatywna (dream pop, indie rock, electro-pop, IDM). Łukasz to indywidualista, zakręcony na punkcie nowych brzmień, sztuki i ciekawych ludzi. 

Sylwia Dynek

Sylwia muzyką interesuje się od dziecka. Już w wieku 5 lat stawiała pierwsze kroki w chórze kościelnym, była wokalistką szkolnych zespołów wokalnych, biorąca udział w licznych konkursach muzycznych. Już jako nastolatka, za sprawą inspiracji muzyką r&b i hip-hop, rozpoczęła przygodę z aranżacją własnych wokali i pisaniem tekstów. Angażowała się także w projekty wielu polskich raperów. Sylwia uwielbia czerpać - ale zawsze to co najlepsze - z różnorodnych nurtów i stylów muzycznych. Jej ukochani wykonawcy to Lauryn Hill, Ella Fitzgerald, Joss Stone, Beyonce, Angie Stone, Bob Marley.  Aktualnie (2011 r.) Sylwia uczy się w szkole wokalnej im. J. Wasowskiego w Warszawie. Oprócz muzyki jej wielką pasją jest gotowanie… już od 8 roku życia eksperymentuje w kuchni. Na co dzień specjalista ds. sprzedaży. Energiczna i wiecznie pałająca nie kończącym się optymizmem!

Adam Michalczyk

Adam od najmłodszych lat przejawiał zdolności muzyczne. W wieku 9 lat zainspirowany koncertem Vanessy Mae postanowił uczyć się gry na skrzypcach i zaczął uczęszczać do Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fr. Chopina w Sochaczewie, gdzie edukował się przez kolejne 8 lat. Brał czynny udział w życiu artystycznym szkoły i rodzinnego Teresina oraz pobliskiego Sochaczewa. Poza występami na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych jaka solista, członek szkolnego teatru czy też orkiestry, udało mu się również zająć pierwsze miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej w Lipcach Reymontowskich. Po kilkuletniej przerwie postanowił wrócić do śpiewu - najpierw pod okiem prywatnych nauczycieli a następnie na Wydziale Piosenki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. F. Chopina w Warszawie („Bednarska”). Wystąpił w musicalu „CooLos” w reż. Anny Sroki, był solistą orkiestry rozrywkowej The Engineers Band, miał okazje wystąpić z orkiestrą jazzową Jazz Combo Volta, śpiewał w chórkach piosenkarki Mariki. Związany był także z Teatrem Muzycznym ROMA występując w spektaklu „Les Miserables” w reż. Wojciecha Kępczyńskiego. Współpracował także z Teatrem Scena Muzyczna w Bydgoszczy występując w serii koncertów musicalowych „ Songs from the musicals”. Obecnie jest studentem wydziału aktorskiego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. Z Sound’n’Grace związany jest od 2006 r.