Band

Keys

Michał Kowalski

Michał jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie oraz Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego przy ulicy Bednarskiej. Obecnie studiuje na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Ma bogate doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Współpracował bądź współpracuje m.in. z September, Mateuszem Krautwurstem i The Positive, Nickiem Sincklerem, Frenchy, Mariną Łuczenko, Mrozem, Marciem Nowakowskim, Enejem (płyta Ulice, Rockers Publishing 2008), Zespołem Dziewczyny, Martą Maćkowską oraz muzykami z takich składów jak Goya, Robert Janowski , Tworzywo, Marika, Natu, Maria Peszek. Miał też okazję występować na jednej scenie z wieloma uznanymi artystami polskiej sceny muzycznej m.in. VavaMuffin, Kayah, Perfect, T.Love, Video, Łzy, Afromental, Coma, Hey, Big Cyc, Kukiz, Monika Brodka, Leszcze, Łukasz Zagrobelny, Bracia, Dub Inc., Kult, Dżem, Maanam, Feel, Happysad, Akurat, Hurt, East West Rockers. Michał jest także wykładowcą na Warsztatach Muzycznych organizowanych przez Stowarzyszenie Rockowe Ogródki.

Piano

Grzegorz Karaś

Pianista, kompozytor. Naukę gry pobierał w Państwowej Szkole Muzycznej I i II ST. początkowo w Tomaszowie Lubelskim później w Zamościu. Kontynuował naukę w Policealnym Studium Jazzu przy ulicy Bednarskiej w Warszawie, którą ukończył w maju 2009 roku w klasie fortepianu u Michała Tokaja. Jego inspieracje muzyczne to  Ludwig van Beethoven, F. Chopin, S. Rachmaninov, B. Evans, J. Coultrane, C. Corea, Q. Jones, Earth Wind & Fire, S. Wonder, Sting, M. Jackson i inni. Brał udział w produkcjach telewizyjnych oraz filmowych takich jak: Maraton Uśmiechu, Duże Dzieci, Jutro idziemy do kina. Współpracował z Justyną Steczkowską, Miszą Hairulin, Magdą Femme, Nickiem Sincklerem, Ellen ten Damme i innymi. Zazwyczaj można go spotkać w OKO podczas akompaniowania wokalistom, a od czasu do czasu we Włoszech, grającego z The Bottle Band. Poza muzyką uwielbia eksperymenty kulinarne oraz maratony filmowe. Najbardziej chwali się tym, że ostatnio nauczył się pływać. Grzegorz trafił do S’n’G dzięki namowom dwóch znajomych wokalistek z Bednarskiej. Gładko przeszedł przez wstępne przesłuchania i został mianowany Sardynowym Klawiszowcem.  Początki nie były łatwe – długie podróże metrem z Yamahą P 120 , wczesne pobudki, konflikty z prawem czyli szanownymi dyrygentami oraz wielogodzinne próby. Jednak Grzegorz, pomimo tych kilku uciążliwości, nie poddał się i dziś nie wyobraża sobie życia bez S’n’G. Co więcej jest skłonny grywać koncerty nawet ze złamanymi kończynami, po długich godzinach spędzonych już nie w metrze a w Roverze 400.

Guitar

Paweł Biderman

Absolwent Wydziału Jazzu ZPSM II st. im. F. Chopina w Warszawie a także Wydziału Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Animator kulturalny. Inspiracje Pawła to odwieczna walka dwóch biegunów, w którym jeden reprezentuje muzykę niszową i poszukującą (Wolfgang Mutshpiel, Henry Threadgill, Manu Codjia, Nguyen Le, Brian Blade), a drugi pozostaje jaskrawym przykładem muzyki komercyjnej (Prince, Sting, Michael Jackson, Quincy Jones). W środku pola energetycznego, na którym Paweł opiera swoją dietę muzyczną, znajdują się tacy wykonawcy, jak Yellowjackets, Herbie Hancock, Pat Metheny, Bill Evans, Steve Coleman, Bob Berg, Meshell Ndegeocello, i wielu innych. Związany na stałe z Sound'n'Grace od 2007 roku. Wśród obecnych muzyków Sound'n'Grace, najstarszy stażem. Jako wszechstronny gitarzysta, Paweł angażuje się w projekty w stylistyce pop, funk i soul, jak również okołojazzowej.  Jest także gitarzystą The Daydream, któremu przewodzi Jan Traczyk (laureat wielu edycji 'Szansy na Sukces'). Miał przyjemność występować na jednej scenie m.in. z Wojciechem Majewskim, Robertem Kubiszynem, i Nickiem Sinklerem. Choć jego działalności muzycznej, nie podkreśla jeszcze żaden album muzyczny, jego praca z Andrzejem Karpem (Studio Izabelin), Łukaszem Olejarczykiem (RecPublica Studio w Lubrzy) podkreśla wartościowe doświadczenie w pracy w studio. Na co dzień udziela się jako pedagog, nauczyciel gry na gitarze. W chwili obecnej (2011 r.) tworzy materiał muzyczny do własnego projektu.

Horns

Arek Kopera

Saksofonista (Ewi - Vocoder), kompozytor, producent. Aktualnie studiuje na Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Jest absolwentem Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Wcześniej kształcił się w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie. Arek jest laureatem wielu konkursów muzyki jazzowej oraz rozrywkowej, m.in. Krokus Jazz Festiwal, Baszta Jazz Fesiwal, Solo Życia. Współpracuje z wieloma artystami polskimi i zagranicznymi jak np.  Shakin Stevensem, Hanią Hołek, Adamem Drzewieckim. Produkuje muzykę (TVN - X Factor, Hania Hołek). Posiada duże doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Inspiruje się gatunkami tj. pop, r&b, neo-soul, dance, dubstep oraz muzyką elektroniczną.

Cyprian Baszyński

Trębacz.  Student I roku studiów magisterskich na wydziale Jazzu i Muzyki Współczesnej na Akademii Muzycznej w Krakowie. Jego zainteresowania muzyczne mają rozpiętość od free jazzu poprzez mainstream aż do popu. Cyprian brał udział w wielu projektach w kraju i za granicą. Współpracował również z teatrami  min. S.I. Witkiewicza w Zakopanem, J. Słowackiego w Krakowie, A. Mickiewicza w Częstochowie. Grał także z takimi muzykami jak Marcin Pospieszalski, Piotr Baron, Frank Parker, Joachim Mencel, Jan Pilch, Maciej Adamczak czy Leszek Szczerba.

Bass

Marcin Pendowski

W 2003 r. ukończył kierunek Wychowanie Muzyczne ze specjalnością Animacja Jazzowa, w 2007 r. natomiast Wydział Jazzu na Uniwersytecie Zielonogórskim w klasie basu. Jego zainteresowania to gra na wszelkiej maści basach elektrycznych i akustycznych, aranżowanie, komponowanie, praca w studio i - przede wszystkim - występy live! Muzyczne inspiracje Marcina to rdzenna muzyka  z różnych zakątków świata, oldschool-owe nagrania funkowe i jazzowe. Wśród basistów, których ceni najbardziej znajdują się; Richard Bona, Wictor Wooten, Marius Reksio, Paul Chambers. Marcin współpracował z Artrosis (7 albumów w tym wersje angielskie, reedycje oraz DVD), The Positive (1 album wydany w 2011 r.),  Kubą Stankiewiczem  (1 album "Coś Dla Dzieci" wydany w 2010 r.),  Kostkiem Joriadisem (praca nad albumem). W chwili obecnej skupia się także mocno nad swoim autorskich solowym albumem, Pendofsky. Grał także koncerty z Andrzejem Dabrowskim, Kubą Stankiewicznem, Maciejem Sikałą, Biotrem Baronem, Janam Ptaszynem Wróblewskim, Henrykiem Miśkiewiczem,  Zbigniewem Namysłowskim, Grzegorzem Nagórskim, Inga Lewandowską, Valerie Scott (USA) oraz Mikiem Russelem (USA). Brał udzial w Metalmania, Castle Party, Debiuty Opolskie, Top Trendy a także w warsztatach gospel, m. in. z Elaine Simpson i Brianem Fentressem.

Maciej 'Magnus' Magnuski

Magnus jest absolwentem Akademii Muzycznej im.Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowe jw klasie Adama Kowalewskiego. Miał zaszczyt współpracować lub grać na jednej scenie z Markiem Piekarczykiem (TSA), Ryśkiem Wolbachem (Harlem), Wojtkiem Pilichowskim, Cezarym Konradem, Czarkiem Makiewiczem, zespołem Shantaż, Martą Andrzejczyk, Mariuszem Lubomskim a także dbać o oprawę muzyczną festiwalu FAMA. Lubi każdy rodzaj muzyki, ale jego ulubionymi nurtami muzycznymi są gospel, fusion i wszelkiego rodzaju sprawy grooviące. Disco Polo woli oglądać niż słuchać! Wśród muzyków, artystów z którymi współpracuje bądź współpracował są m.in.: Nick Sinckler, Krzysztof Napiórkowski, Marek Piekarczyk (TSA), Wojtek Pilichowski (No Bass No Fun), Piotr Dymała, Ryszard Wolbach, Cezary Konrad...

Drums

Dominik Jaske

Cudowne dziecko, wybitny talent, gra na perkusji od 6 roku życia. Obecnie uczy się w ZPSM II st. im. Fryderyka Chopina na Wydziale Jazzu w Warszawie. Mimo bardzo młodego wieku doskonale czuje się i ma doświadczenie w starciu z wieloma gatunkami muzycznymi. Współpracował z uznanymi artystami sceny polskiej i międzynarodowej. Wśród nich znajdują się: Grzegorz Piotrowski, Marcin Pendowski, Mateusz Krautwurst, Nick Sinckler, Igor Butman, Wayne Ellington, Eline Simphson, Brian Fentress. 

Tomasz Waldowski

Tomasz nie ukończył żadnej szkoły muzycznej, choć do paru uczęszczał (np. na Bednarską w Warszawie). Interesuje się muzyką folkową, jazzem i elektroniką. Interesuje się również Basią. Współpracuje z paroma osobistościami muzycznymi z kraju wśród których należy wymienić np. Annę Dąbrowską. Udziela się w R.U.T.A. , Klezmafour, Chłopcy Kontra Basia, Kineskop, Iwona, Pendofsky, czasami w New Jazz Project. Zdolniacha!