26 kwietnia 2014 - Kolory Miłosierdzia - Koncert Kanonizacyjny w Krakowie

26. kwietnia Sound'n'Grace miało niezwykły zaszczyt wystąpić u boku znakomitych artystów z kraju i zagranicy w czasie Koncertu Kanonizacyjnego papieża Jana Pawła II w Krakowie - 'Kolory Miosierdzia'. 


26. kwietnia Sound'n'Grace miało niezwykły zaszczyt wystąpić u boku znakomitych artystów z kraju i zagranicy w czasie Koncertu Kanonizacyjnego papieża Jana Pawła II w Krakowie - 'Kolory Miosierdzia'. Chór Sound'n'Grace wystąpił z z orkiestrą pod batutą Grzegorza Urbana.


 


Wśród wykonawców znaleźli się m.in. Natalia Kukulska, Halina Frąckowiak, Kuba Badach, Mieczysław Szcześniak, Piotr Cugowski, Zbigniew Wodecki, Ryszard Rynkowski, Ruth Waldron oraz Wayne Ellington, z którym wykonaliśmy utwór 'This is the day/ Oto jest dzień'. 


 


'Kolory Miłosierdzia' to jedno z tych wydarzeń, które w pamięci zostaje na zawsze! Poznaliśmy mnóstwo fantastycznych ludzi, czuliśmy niesamowite emocje, mogliśmy pracować z muzykami najwyższej klasy.


 


W naszej galerii pełna fotorelacja przygotowana przez Ewę Żaczek.


Zachęcamy też do obejrzenia koncertu: http://vod.tvp.pl/audycje/religia/misterium-kolory-milosierdzia/wideo/kolory-milosierdzia-koncert/14944273